Corsair Vengeance 64GB DDR5-5600 Kit CMK64GX5M2B5600C40
Op voorraad bij leverancier (2-5 werkdagen) Op voorraad bij leverancier (2-5 werkdagen)
Nog 2 beschikbaar
SKU
w1835301
Vragen over dit product ? Of wenst u meer info... - Bel ons 014610096 !
Twijfelt u over compatibiliteit, gelieve ons even te contacteren, we helpen u graag verder !
Fan Included No
Memory Series VENGEANCE DDR5
Memory Type DDR5
PMIC Type Overclock PMIC
Memory Size 64GB (2 x 32GB)
Tested Latency 40-40-40-77
Tested Voltage 1.25
Tested Speed 5600
Memory Color BLACK
SPD Latency 32-32-32-64
SPD Speed 4000MHz
SPD Voltage 1.1V
Speed Rating PC5-44800 (DDR5-5600)
Compatibility Intel 600 Series
Heat Spreader Aluminum
Package Memory Format DIMM
Performance Profile XMP 3.0
Package Memory Pin 288
Meer informatie
EAN 0840006661306
Vendor ID CMK64GX5M2B5600C40
Totale capaciteit 64 GB
Aantal modules 2 Modules kit
Klok Frequentie 5600 MHz
Voltage 1.25 V